Hydroizolace

Hydroizolace je důležitou součástí stavebních prací, která slouží k ochraně stavebních konstrukcí před pronikáním vody. Správně provedená hydroizolace může zabránit vzniku vlhkosti, zatékání do interiéru budovy, vzniku plísní a houb a potenciálním strukturálním poškozením.

Najdete u nás široký výběr hydroizolačních materiálů různých typů a značek. Nabízíme například asfaltovou pásu, elastické hydroizolační fólie, tekuté hydroizolační střešní membrány, krycí a těsnicí fólie a mnoho dalších.

Námi nabízené hydroizolační produkty jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které jsou odolné vůči působení vody, UV záření, chemickým látkám a dalším vnějším vlivům. Nabízíme různé tloušťky a rozměry, aby bylo možné vybrat správný materiál pro konkrétní stavební aplikace, jako jsou střechy, podlahy, stěny, sklepy, terasy, bazény a další.

Rádi Vám také sdělíme technické specifikace jednotlivých hydroizolačních materiálů, jejich vlastnosti, aplikaci, montážní postupy a případné doporučení pro jejich správné použití. 

Naši odborníci jsou k dispozici pro poskytnutí odborného poradenství při výběru vhodného typu hydroizolace pro konkrétní stavební projekt.

S našimi hydroizolačními produkty zaručujeme vysokou kvalitu a spolehlivost, které pomohou chránit váš stavební objekt před nežádoucími účinky vlhkosti a vody.

  • Odrážka
  • Odrážky
  • Odrážky

Rozvoz po Praze a okolí

S dopravou si nemusíte lámat hlavu. Náklad přivezeme na vybranou adresu dle předešlé dohody.