Doprava

U nás se snažíme zajistit co nejefektivnější a pohodlnou dopravu Vámi objednaného zboží.

 
Níže uvádíme některé informace o našich dopravních službách:

Dodání na místo určení: Po provedení objednávky na našem webu a jejím potvrzení Vás kontaktujeme ohledně dohody o termínu a způsobu dodání na místo určení. Naše dopravní služby jsou prováděny na základě dohody s našimi spolehlivými dopravci, kteří mají zkušenosti s přepravou stavebního materiálu.

Osobní odběr: Pokud si přejete, můžete zvolit možnost osobního odběru zboží v naší prodejně. Po dokončení objednávky na webu si můžete zvolit možnost osobního odběru a my Vás budeme informovat, kdy je zboží připraveno k vyzvednutí v naší prodejně.

Dopravní náklady: Dopravní náklady se liší v závislosti na váze, rozměrech a místě doručení zboží. Přesnou cenu dopravy si můžete zkontrolovat při provedení objednávky na našem webu. Během procesu objednávky Vás informujeme o ceně dopravy ať už přímo na webu nebo prostřednictvím kontaktního formuláře nebo telefonicky.

Dodací lhůty: Snažíme se co nejrychleji doručit objednané zboží na místo určení. Dodací lhůty se však mohou lišit v závislosti na dostupnosti zboží, vzdálenosti doručení a dalších okolnostech. Během procesu objednávky Vás informujeme o očekávaném termínu dodání zboží.

Balení a ochrana zboží: Zboží je baleno tak, aby bylo chráněno před poškozením během přepravy. Používáme vhodné balicí materiály a metody balení, abychom zajistili, že zboží dorazí k Vám v dobrém stavu.

Reklamace a vrácení zboží: Pokud byste měli problémy s doručeným zbožím, prosíme, kontaktujte nás co nejdříve. Naše zákaznická služba se postará o vyřešení případných reklamací nebo vrácení

Rozvoz po Praze a okolí

S dopravou si nemusíte lámat hlavu. Náklad přivezeme na vybranou adresu dle předešlé dohody.